Умови надання послуг

JARMAROK.com.ua (далі Сервер) є рекламним сервером і призначений, в першу чергу, для приватних оголошень. Сервер надає можливість користувачам безоплатно публікувати оголошення та переглядати пропозиції від інших фізичних та юридичних осіб, надалі Користувачів. Користування Сервером регламентується наступними Правилами публікації оголошень та Умовами користування сайтом.

Правила публікації оголошень:

 1. Користувачу забороняється прямо рекламувати свою бізнес діяльність, шляхом подання оголошень на Сервер, не дивлячись на його правовий статус. Товари, куплені з метою подальшого продажу дозволяється рекламувати тільки по одному виду (тобто тієї ж марки, форми, кольору, типу і т д) на оголошення. Наприклад , фірма, котра займається продажем нерухомості не може рекламувати свою діяльність (продаємо квартири, офіси, садиби … ) але тільки одну конкретну нерухомість (Продаємо квартиру …). Чи, наприклад, фірма, що пропонує будівельні матеріали не може подати оголошення на цілий асортимент (продаємо будматеріали …), але тільки на конкретний товар (продаємо цеглу …)
 2. Суворо забороняється публікувати оголошення, котрі:
  в заголовку, тексті чи URL (посилання на Інтернет сторінку) містять надмірну кількість знаків оклику, зірочок, чи інших подібних знаків або писати цілий текст великими буквами (наприклад: ПРОДАМ ТЕЛЕФОН ДЕШЕВО!!!!!!!). Подібний текст втомлює читача і відволікає його від суті написаного; містять чужу контактну інформацію; в заголовку, чи тексті містять номер телефону, чи URL. Для цього існують спеціальні поля; містять посилання на інші рекламні сервери із службами, подібними до служб Серверу; порушують чинне законодавство України; пропагують дискримінацію будь-якого виду; містять нецензурну чи образливу лексику; Одинакові чи подібні оголошення на один і той самий товар від тієї ж особи;
 3. Оголошення на одну з нижче вказаних тем будуть нещадно та без попередження витерті з Серверу, а відповідні емайли заблоковані
  1. Мultilevel та інші піраміди;
  2. Емайлинг та інші заробітки без виконання роботи;
  3. Робота, за умови сплати якоїсь суми грошей;
  4. Livechat, робота стриптизерок, танцівниць, догляд за дітьми за кордоном та подібні сумнівні пропозиції роботи;
  5. Еротичні оголошення;
  6. Кредити, викупи під заставу;
  7. Книжки в електронному форматі;
  8. Ліки;

Умови користування сайтом

 1. Подаючи оголошення, Користувач декларує свою згоду з цими Умовами.
 2. Подане оголошення буде опубліковане не Сервері на період одного року від дати подання, після чого буде автоматично перенесене в архів, доступний для перегляду тільки власнику оголошення. Користувачеві про це буде повідомлено на заданий ним емайл.
 3. Користувач, котрий бажає витерти оголошення перед закінченням цього періоду, мусить зробити це сам і лише за адресою, що вказана у листі-підтвердженні про подання оголошення.
 4. Служби з подання чи пошуку оголошення надаються Користувачам безкоштовно.
 5. Адміністратор залишає за собою право змінити оголошення так, щоб воно відповідало цим Умовам, чи законодавству України, видалити його з бази даних, чи не публікувати в загалі, без наведення причин Користувачеві.
 6. Адміністратор залишає за собою право у разі недотримання Користувачем цих умов обмежити доступ до Серверу цьому Користувачеві чи заблокувати доступ до Серверу взагалі, шляхом заблокування емайлу чи IP адреси Користувача.
 7. Користувач декларує беззаперечну згоду з використанням Адміністратором інформації наданої Користувачем в статистичних цілях. Адміністратор зобов’язується свідомо не передавати контактної інформації користувача третім особам та використовувати її лише з вищезазначеною метою.
 8. Адміністратор може надсилати Користувачеві, на e-mail вказаний при подаванні оголошення, інформаційні листи, котрі мають безпосереднє відношення до оголошень Користувача, або стосуються змін у роботі Серверу. Користувач декларує свою беззаперечну згоду з засланням вищевказаних інформаційних електронних листів.
 9. Адміністратор тільки надає можливість контакту між Користувачами і тому не може бути визнаним відповідальним за якість рекламованого товару, відповідність товару його опису в оголошенні, чи дії Користувачів.
 10. Адміністратор не несе жодної відповідальності, прямої та непрямої за зловживання контактної інформації Користувача отриманої зі сторінок серверу чи шляхом нелегального проникнення до системи третьою особою. Адміністратор також не несе відповідальності за будь-яку шкоду нанесену Користувачеві у наслідку вищеописаного, простою Серверу чи його анулюванням. Користувач, подає оголошення на свій страх і ризик та декларує, що усвідомлює можливість такого розвитку подій.
 11. Адміністратор не несе відповідальності за дії Користувачів на Сервері та наслідки, котрі з цього випливають. Адміністратор не може бути визнаним відповідальним за пряму, непряму чи випадкову шкоду спричинену Користувачам чи третім особам у наслідок дій конкретного Користувача чи третьої особи.
 12. Адміністратор декларує, що зробить усе що в його силах, щоб забезпечити надійний та безперебійний хід Серверу, та мінімізувати ризики шкоди Користувачам чи третім особам, котра б могла виникнути в наслідок звичайного використання служб на Сервері.
 13. Адміністратор має право без згоди Користувача змінювати тип і вартість служб, котрі надаються на Сервері.
 14. У випадку якщо оголошення містить опис товару, авторськими правами на котрий володіє Користувач, Користувач відмовляється від права винагороди за публікацію оголошення на цей товар на Сервері. Авторські права залишаються у будь-якому випадку за Користувачем.
 15. Користувач не має права використовувати інформаційні матеріали на Сервері, включно графічних матеріалів, з іншою метою ніж пошук чи реклама конкретного товару на Сервері.
 16. На Сервері також публікуються реклами від сторонніх рекламних компаній. Ці компанії можуть використовувати інформацію (проте не Ваше ім'я, адресу, адресу електронної пошти чи номер телефону) про ваші відвідування цього та інших веб-сайтів для надання найбільш релевантних рекламних оголошень про товари та послуги, які Вас цікавлять.
 17. Ці Умови набувають чинності в момент їх публікації на Сервері. Адміністратор залишає за собою право змінити ці Умови у будь-який час, не повідомляючи про це Користувача. У власних інтересах Користувач повинен періодично ознайомитися з Умовами.