Ліцензія з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення (Ліцензія пожежна)

Юридичні послугиМинулого четверга о 08:55Київ6 744 рази. 1 грн
×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляй код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Замов більше кодів і отримай знижку!

Номер Текст СМС Ціна СМС Кількість кодів
2101 zz51 15 грн 1 шт - без знижки
2914 zz51 30 грн 2 шт - без знижки
997 zz51 50 грн 4 шт - 17% знижка
Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або видалити. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення:
Пропоную

Пропоную Для отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 852 Ліцензійні умови які визначають вичерпний перелік вимог, обов’язкових для виконання ліцензіатом, та вичерпний перелік підтвердних документів, що додаються до заяви про одержання ліцензії на провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення (далі - ліцензія).

Перелік послуг і робіт протипожежного призначення, що підлягають ліцензуванню:

1. Монтаж, підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) систем пожежогасіння (водяних, пінних, газових, порошкових, аерозольних).
2. Монтаж, підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, устатковання для передачі тривожних сповіщень.
3. Монтаж, підтримання експлуатаційної придатності (технічне обслуговування) систем протидимного захисту.
4. Спостерігання за системами протипожежного захисту.
5. Технічне обслуговування первинних засобів пожежогасіння (водяні, водопінні, порошкові, газові вогнегасники).
6. Вогнезахист (вогнезахисне просочування глибоке чи поверхневе, вогнезахисне обробляння (фарбування, штукатурення, обмотування, облицювання), вогнезахисне заповнення).
7. Оцінка (експертиза) протипожежного стану новоутворених підприємств та об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин).

Примітка
Ліцензуванню підлягають роботи з монтажу систем пожежогасіння (водяних, пінних, газових, порошкових, аерозольних), систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, устатковання для передачі тривожних сповіщень, систем протидимного захисту на об’єктах будівництва IV і V категорій складності у разі відсутності ліцензії на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV і V категорії складності, виданої Держархбудінспекцією на такий вид робіт.

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЛІЦЕНЗІЇ НА ПРОТИПОЖЕЖНІ РОБОТИ

1. Проведення юридичної консультації з питань ліцензування господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення;
2. Юридична допомога у встановлені вичерпного переліку документів, які додаються до заяви про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення (згідно із запланованою діяльністю), а також визначення переліку організаційних, кадрових, технологічних вимог, обов’язкових для виконання під час провадження діяльності;
3. Подання пакету документів для розгляду уповноваженого органу та отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення;
4. Оформлення ліцензії в терміни 15-20 робочих днів з моменту формування повного пакету документів для отримання ліцензії;
5. Отримання ліцензії з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення;

Скільки коштує оформлення ліцензії на протипожежні роботи?
Зверніться до наших фахівців за юридичною консультацією, і вони розрахують Вам вартість оформлення ліцензії.
Усі звернення за консультацією (розрахунком вартості, уточненням пакета документів, термінів) до наших фахівців не є автоматичною згодою на оформлення ліцензії з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення - ці дані надаються Вам на безкоштовній основі з можливістю подальшого оформлення ліцензії.
Процес ліцензування розпочнеться тільки після підписання Вами договору про співпрацю або юридично-правових послуг отримання ліцензії.

З повагою,
Ваш надійний Центр Ліцензування та Дозвільної Документації
Читати далі

Додати у вибране
Оголошення подано Минулого четверга о 08:55, в розділ Послуги Юридичні послуги під номером 2 388 462. Оголошення вже переглянули 6 744 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

ЦЛДД на ярмарку з 7 серпня 2017 р.
має 6 оголошень
Я про себе:
Центр ліцензування та дозвільної документації ГАРАНТІЯ УСПІХУ!
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.

Подібні оголошення

Юридическая помощь в Киеве. Юридичні послугиВчора о 09:30Київ Додати у вибране
Оголошення про надання юридичних послуг. Юридичні послугиМинулої п’ятниці о 18:28Київ Додати у вибране
Адвокат по разводам в Киеве. Юридичні послугиМинулої п’ятниці о 15:17Київ Додати у вибране