Ужгород Ленточная пакля Пакля строительная Ужгород

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Пакля строительная Ужгород

Пакля строительная является традиционным отечественным строительным материалом, который стал востребованным выбором для деревянного домостроения, с целью утепления деревянных построек, домов и бань. Обычно широко распространено использование строительной пакли для дополнительной конопатки между венцами рублевых и брусовых бревенчатых домов, уплотнения оконных и дверных коробок. Применяется для жилищного панельного и кирпичного строительства с целью заполнения пустот в стыках между панелями.

На нашем складе всегда в наличии пакля строительная и другие виды пакли, льноволокно. Пакля ленточная удобна в работе, эту паклю легко укладывать в сруб. В основном пакля строительная используется при строительстве сруба, а также при последующей его конопатке. Волокна льна, с которых состоит пакля, обладают бактерицидными свойствами. В отличие от других ненатуральных утеплителей пакля не содержит опасных для здоровья человека компонентов.
Доставим паклю по Украине с помощью транспортных компаний.

На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  5 грн 
Оголошення подано 12 днів тому , в розділ Будівництво Будівельні матеріали під номером 948 962. Оголошення вже переглянули 17 569 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Андрей УкрЛён на ярмарку з 21 липня 2017 р.
146 162 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.