Сеялки для лука севка и бульбочек чеснока.

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Предлагаем мотоблочные сеялки для посадки лука севка и бульбочек чеснока. В наличии трехрядные и однорядные сеялки. Сеялка агрегатируется с мотоблоками мощностью не меньше 6 л/сил. Шаг посадки и высота загортания регулируются. Грунт участка для высева должен быть предварительно подготовлен,что даст возможность качественно и быстро посадить бульбочки лука севка (чеснока) размером 5-8 мм. Размеры 3-х рядной сеялки: 1080Х700Х600 мм Вес:31 кг Расстояние между рядами: 20-25 см Шаг посадки: (определяется барабаном и звездочкой ) 6-10 см Глубина посадки: 2-6 см Доставка по Украине любой удобной для покупателя транспортной службой. В поле "цена" отображена стоимость сеялки мотоблочной 3-х рядной для посадки бульбочек чеснока (лука севка) Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  3 925 грн 
Оголошення подано 15 днів тому , в розділ Дім і Сад Приладдя на город під номером 1 505 846. Оголошення вже переглянули 4 299 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Ирина на ярмарку з 20 липня 2017 р.
8 8 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.