Набор гирь для лабораторных весов

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Набор гирь для лабораторных весов производства СССР. От 20 мг до 20 г.
Миллиграммовые гири изготовляются из мельхиора или сплавов алюминия в виде разной формы пластинок: треугольников (100 и 10 мг) квадратов (200 и 20 мг) и шестиугольников (500, 50 мг) с одной загнутой стороной.
Граммовые гири изготовляются из стали или сплавов меди в форме прямых цилиндров с головками. Для предохранения от окисления их обычно покрывают слоем никеля или хром
Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  150 грн 
Оголошення подано 2 місяці тому , в розділ Будівництво Обладнання Медичне обладнання під номером 1 673 343. Оголошення вже переглянули 735 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

хозяин на ярмарку з 18 червня 2017 р.
134 149 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.