Компресор для видуву пляшок пет тари 40 бар

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Компанія Ozen Kompresor один з перших виробників гвинтових компресорів середнього стисненого тиску. Протягом багатьох років споживачі повітря використовували гвинтові поршневі компресори, нові OBS гвинтові компресори повністю задовольняють бажання користувачів.

Гвинтові бустерні компресори паралельно з розвитком технології середнього стисненого повітря виконують свої функції в промислової індустрії виробництва ПЕТ-тари, лісової промисловості, скляної промисловості, для енергетичних об'єктів, в обробці повітря при евакуації в шахтах з метаном та іншими небезпечними газами, в азотної промисловості та інших галузях.

Гвинтові бустери моделі OBS, вироблені Ozen Kompresor легко і вигідно обшивають в момент установки у користувача.

ПРОСТО УСТАНОВИТЕ, ПРАЦЮЄ ВІДРАЗУ
Для компресорів OBS при установці немає необхідності для виробництва спеціального майданчика, необхідна просто рівна поверхня землі. Навантажувач або кран можна помістити в потрібне місце.

МОЖЕ ПРАЦЮВАТИ В ОБЛАСТІ ВИРОБНИЦТВА, ЗАВДЯКИ безшумна робота
Компактна конструкція багато місця не займає. Комфортна робота в кабіні гарантована, так як рівень звуку акустичної системи становить менше 80 дБ (A). Довгі труби усувають втрати тиску.

ОКРЕМІ ПРИСТРОЇ ОХЛАЖДЕНИЯ НЕ ПОТРІБНІ, охолоджує повітря
Комфортно працювати можна при температурі навколишнього середовища до +45, так як забезпечується охолодження вежі і водяне охолодження.

МАНОМЕТР 40 БАР
Тиск манометра становить 40 бар.

Технічне обслуговування проводиться кожні 8 000 годин.
Проводиться необхідне технічне обслуговування фільтрів, заміна масла (кожні 8.000 годин) і ревізія гвинтових пар (кожні 20.000 годин) .Витрати на обслуговування в порівнянні з поршневими бустерами набагато нижче.

САМОВРЯДУВАННЯ ВИПРАВДОВУЄ СЕБЕ
OBS гвинтові бустери оснащені системами і датчиками безперервного вимірювання з високим рівнем виявлення. Гвинтові бустерні компресори OBS виробляються виключно за допомогою електронної системи управління і оснащені системами і датчиками безперервного вимірювання.
Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  €22 000 
Оголошення подано 14 днів тому , в розділ Будівництво Обладнання Інше під номером 1 465 160. Оголошення вже переглянули 2 251 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Денис на ярмарку з 11 січня 2017 р.
11 11 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.