Современный листогиб Maad 3000/0,7

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Многие специалисты в области металлообработки не подвергают сомнению тот факт, что станки марки Маад являются одними из лучших с точки зрения соотношения цена-качество. Отдельное внимание хотим уделить серии Maad ZG 3000/0,7. Ручной листогиб этой модели предназначен для формирования доборных элементов для кровли, вентиляции, водостоков или деталей иного предназначения. Без особых трудностей работает с металлом толщиной 0,7 мм., формируя изделия длинной до 3150 мм. Универсальность в работе, простота в использовании, стойкость в процессе нагрузки ставят гибочный станок этой модели на первое место среди агрегатов подобного класса. Купив листогиб Маад сегодня, вы обеспечиваете себе светлое будущее завтра. Обращайтесь.
На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  12 грн 
Оголошення подано 20 днів тому , в розділ Будівництво Устаткування під номером 1 444 573. Оголошення вже переглянули 3 598 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Дмитрий на ярмарку з 16 березня 2017 р.
126 127 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.