Разовое составление отчетности

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Иногда бывает просто необходимо сдать отчёт в сжатые сроки, а у вас нет не времени ни возможности на это. А ведь штрафные санкции никто не отменял!
Только не впадайте в панику всё, что вам необходимо сделать – это воспользоваться услугами бухгалтерской компании.
Наша бухгалтерская компания предоставляет услугу - разовое составление отчётности физических и юридических лиц предпринимателей по вполне доступным ценам.
Мы знаем, что от правильно составленной отчётности зависит очень многое, и знаем, что сдавать отчётность необходимо в строго установленные сроки. Поэтому Вы можете быть спокойными, доверив свою отчётность нашей компании!

На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  300 грн 
Оголошення подано 2 місяці тому , в розділ Послуги Бухгалтерія, Аудит під номером 1 696 319. Оголошення вже переглянули 476 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Галина на ярмарку з 6 липня 2017 р.
20 20 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.