Вибропресс для производства тротуарной плитки

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Вибропресс для производства стенового, перестеночного блока (шлакоблока, керамзитоблока) рваного блока и кирпича, тротуарной плитки, бордюрного камня. Высокая производительность вибропресса от 450 до 1200 блоков в смену и от 35 до 120 квадратных метров плитки , отличное качество выпускаемой продукции. Вес ,размеры и пустотность строительного блока по заказу клиента, от 16 кг до 18,5 кг. Пресс-формы для производства мелкоштучных вибропрессованных изделий на выбор клиента. В комплект поставки входит вибропресс, гидростанция, пульт управления и одна матрица на выбор. Аналогов данного оборудования на Украине нет. Гарантия 1год, послегарантийное обслуживание, доставка, запуск оборудования на территории заказчика.
На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Оголошення подано 8 місяців тому , в розділ Будівництво Обладнання Будівельне обладнання під номером 465 515. Оголошення вже переглянули 29 873 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Олег на ярмарку з 16 березня 2010 р.
4 4 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.