Ризеншнауцер, кобели для вязок, щенки

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Предлагаем на вязку высокопородных кобелей ризеншнауцера, классического типа, зарекомендовавших себя отличными прозводителями, стабильно передающими своим потомкам крепкий костяк, отличное качество шерсти,устойчивую психику.Ризеншнауцер - не напудренная салонная красотка, не здоровый, похваляющийся мускулами бык, он - не изнеженная щеголиха и не кровожадный кусака. Он НАСТОЯЩИЙ ДРУГ и ТОВАРИЩ!" Подробная информация на сайте. Есть щенки ризеншнауцера на продажу! Ждем ответственных владельцев.
На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  €100 
Оголошення подано 9 днів тому , в розділ Тварини Собаки під номером 288 091. Оголошення вже переглянули 14 112 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Алена на ярмарку з 17 жовтня 2013 р.
6 14 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.