Полное обследование вашего организма.

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную У вас есть вопросы по поводу состояния вашего здоровья? Хотите точно знать, что с вашим организмом? Уже ходили на различные обследования? Хотите видеть полную картину и иметь уверенность в точности исследования? Очень информативное и точное тестирование всего организма, вплоть до выявления аллергенов.вирусных и грибковых инфекций в организме. Вы увидите состояние всех ваших органов и систем. Подробно рассматривается "зоопарк", который может быть причиной многих проблем со здоровьем. Выявляются проблемы с сосудами и кровеносной системой. Обследование занимает около часа. Консультация специалиста после обследования.
Мы находимся в центре города.
Звоните прямо сейчас.
Запись по телефону +38 050 711 36 95 Наталья Николаевна
Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  250 грн 
Оголошення подано 10 місяців тому , в розділ Мода і Краса Здоров'я під номером 670 330. Оголошення вже переглянули 4 793 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Наталья Николае на ярмарку з 30 вересня 2013 р.
80 110 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.