Надання кваліфікованих юридичних послуг

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Надання кваліфікованих юридичних послуг в будь-якій галузі права. — стягнення заборгованості; — відшкодування збитків та стягнення неустойки; — визнання господарських угод недійсними; — визнання права власності; — повернення майна з чужого незаконного володіння; — розірвання господарських договорів; — інші спори, які підвідомчі господарським судам; — сімейні спори; — трудові спори; — житлові спори; — земельні спори; — відшкодування матеріальної та моральної шкоди; — стягнення заборгованості; — невиконання грошових зобов`язань; — захисть прав інтелектуальної власності; — спадкові спори. Допомога у вирішенні податкових спорів: — проведення аналізу законності (обгрунтованості) акту податкової перевірки, складання та подача заперечень на акт; — участь у розгляді заперечень на акт органу державної податкової служби; — оскарження рішень державної податкової інспекції в адміністративному порядку, представництво інтересів Клієнта в державній податковій адміністрації регіону та Державній податковій адміністрації України; — оскарження в адміністративних судах всіх інстанцій податкового повідомлення-рішення або іншого рішення про нарахування грошового зобов’язання, представництво інтересів Клієнта в судах. 1. Правовий аналіз ситуації, оцінка правових ризиків, надання консультацій щодо можливих дій. 2. Підготовка претензій. 3. Проведення переговорів для вирішення спору мирним шляхом. 4. Написання заяв, скарг, пропозицій. 5. Представництво в органах державної влади та місцевого самоврядування. 6. Підготовка позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг, а також інших процесуальних документів. 7. Представництво в органах судової влади. 8. Юридичний супровід на етапі виконання судового рішення.


ЦІНА ДОГОВІРНА
Читати далі

Додати у вибране
Оголошення подано 7 місяців тому , в розділ Послуги Юридичні послуги під номером 1 620 527. Оголошення вже переглянули 1 166 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Леонід на ярмарку з 16 січня 2017 р.
1 1 Оголошень
(097) 150-00-48  Київ
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.