Теплова завіса WING

Сантехніка та аксесуари21 день томуЛьвів18 335 рази. 8 900 грн
×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляй код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Замов більше кодів і отримай знижку!

Номер Текст СМС Ціна СМС Кількість кодів
2101 zz51 15 грн 1 шт - без знижки
2914 zz51 30 грн 2 шт - без знижки
997 zz51 50 грн 4 шт - 17% знижка
Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або видалити. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення:
Пропоную

Пропоную Пропонуємо зі складу теплові завіси фірми VTS польського виробництва.
Повітряні завіси WING обмежують обмін повітря через відкриті зовнішні двері, захищаючи інтер'єр будівлі перед напливом зимового холоду, літнього теплого повітря, комах і бруду. Завіса розміщена поперек площині дверей або воріт виробляє інтенсивний потік повітря спрямований вертикально або горизонтально по дотичній до площини дверного отвору.
Інженери VTS, використовуючи свій багаторічний досвід виробництва і експлуатаційних витрат, розробила новий, інноваційний дизайн завіси з одного боку поєднуючи функціональні і естетичні якості, виходячи назустріч сучасним вимогам до акустики і ефективності використання енергії. Отримано одну з найбезшумніших завіс в даний час доступних на ринку.
За допомогою спеціальних комплектуючих, зменшуючих опір потоку повітря і використання двигунів EC з лопостями ротора, точність допрацювань, вдалося знизити споживання енергії. В той же час, присутній необхідний діапазон потоку повітря і надзвичайно малий час запуску на повну потужність. Інноваційна, естетична форма завіси з ОДНОГО БОКУ є свого роду доповненням до його неперевершеного досконалості.
Для досягнення необхідної ефективності повітряної завіси слід розрахувати всю поверхню дверного отвору. WING штори доступні в 100, 150 і 200 см в довжину.
Розраховано для дверей офісних будівель, житлових і громадських будівель та повинні використовувати завіси обладнанані нагрівачами повітря.
Модельний ряд WING WH- завіси для водяного теплоносія з тепловою потужністю від 7,5 до 28 кВт.
Модельний ряд WING EH- завіси з електричними нагрівачами тепловою потужністю від 2 до 15 кВт.
Розташування нагрівачів дає доступ до легкого обслуговування і в повній мірі охоплювати площу зони відсікання.
Використання даного апарату зекономить Ваші гроші на опалення та на затрати монтажу, адже встановлення вимагає найменшоі кількості комплектуючих! Маємо на складі весь модельний ряд WING EH, WH та всіх комплектуюючих. Підтримуємо гарантійні зобовязання! Вміємо торгуватись :)
Читати далі

Додати у вибране Сайт продавця
Оголошення подано 21 день тому, в розділ Будівництво Сантехніка та аксесуари під номером 835 462. Оголошення вже переглянули 18 335 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Руслан на ярмарку з 18 лютого 2017 р.
має 9 оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.

Подібні оголошення

Система очистки води eSpring зі всіма підключеннями до основного крану Сантехніка та аксесуариМинулого понеділка о 19:39Львів 10 500 грн Додати у вибране
Монтаж сантехніки/втановлення сантехніки. Сантехніка та аксесуариМинулого понеділка о 07:23Львів $35 Додати у вибране
Ремонт сантехніки Львів. Прочистка каналізації. Сантехніка та аксесуариМинулої суботи о 13:58Львів 150 грн Додати у вибране
Рушникосушка WARP Сантехніка та аксесуариМинулої суботи о 12:51Львів Додати у вибране
Дизайнерский полотенцесушитель Terma Zigzag Сантехніка та аксесуариМинулої суботи о 12:51Львів Додати у вибране