Реєстрація юридичної особи (ТОВ)

Юридичні послуги5 місяців томуКиїв5 951 рази. 2 500 грн
×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляй код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Замов більше кодів і отримай знижку!

Номер Текст СМС Ціна СМС Кількість кодів
2101 zz51 15 грн 1 шт - без знижки
2914 zz51 30 грн 2 шт - без знижки
997 zz51 50 грн 4 шт - 17% знижка
Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або видалити. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення:
Пропоную

Пропоную Для початку реєстрації ТОВ необхідно надати такі документи та інформацію: копії паспорту та ідентифікаційного номеру засновників – фізичних осіб і посадових (директора, головного бухгалтера); копії , завірені належним чином, засновницьких документів засновника-юридичної особи; у випадку, якщо засновники – фізичні особи зареєстровані як приватні підприємці, додатково надається копія свідоцтва про державну реєстрацію; інформацію про назву підприємства; інформацію про місцезнаходження ТОВ; інформацію про розмір і спосіб формування статутного капіталу. Строк: 7-12 робочих днів (з моменту надання зазначених вище документів та інформації). Вартість послуги: 5500 грн. До вартості включено: резервування оригінального найменування підприємства в єдиному державному реєстрі України; підготовка пакету засновницьких документів; нотаріальні послуги; реєстрація у державного реєстратора (отримання свідоцтва про реєстрацію), фондах (пенсійний фонд, центр занятости, фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, фонд соціального страхування від тимчасової втрати працездатності), податкових органах (отримання довідки 4-ОПП). Реєстрація та отримання довідки з управлення статистики про внесення підприємства до єдиного державного реєстру підприємств, організацій та установ; виготовлення печатки! подача документів на реєстрацію юридичної особи платником ПДВ або єдиного податку (за бажанням замовника). Читати далі

Додати у вибране
Оголошення подано 5 місяців тому, в розділ Послуги Юридичні послуги під номером 2 080 724. Оголошення вже переглянули 5 951 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Петро на ярмарку з 1 грудня 2017 р.
має 18 оголошень
(097) 466-07-87 Київ
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.

Подібні оголошення

Как правильно вывозить картину из Украины Юридичні послуги5 годин томуКиїв 99 грн Додати у вибране