Пансионат «Вилла Добра»

Пансіонати, Оздоровленнярік томуОдеса3 563 рази.
×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляй код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Замов більше кодів і отримай знижку!

Номер Текст СМС Ціна СМС Кількість кодів
2101 zz51 15 грн 1 шт - без знижки
2914 zz51 30 грн 2 шт - без знижки
997 zz51 50 грн 4 шт - 17% знижка
Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або видалити. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення:
Пропоную

Пропоную Активный жизненный ритм не всегда позволяет дать родным надлежащий комфорт и заботу. В стремлении обеспечить семью материальными благами становится все сложнее уделять внимание престарелым родственникам, создавать комфортные для них условия жизни, делать их досуг интересным и безопасным.

Пансионат для пожилых людей будет оптимальным решением для тех, кто переживает, когда их близкие остаются в одиночестве.

Если вы испытываете страх того, что с родным человеком может случиться что-то плохое, сомневаетесь в способности родственника самостоятельно решать бытовые и социальные вопросы, частный дом престарелых предоставит вашим близким максимальный уровень безопасности и комфорта.
Читати далі

Додати у вибране Сайт продавця
Оголошення подано рік тому, в розділ Мода і Краса Здоров'я Послуги зі сфери здоров'я Пансіонати, Оздоровлення під номером 2 206 363. Оголошення вже переглянули 3 563 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Менеджер на ярмарку з 12 грудня 2018 р.
має 4 оголошень
3-й переулок Амундсена, 6/5
Одеса, Одеська область
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.