Послуги екскаватора Рівне.Аренда екскаваторов

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Виконання всього комплексу земляних робіт: копання траншей під комунікаціі,фундаментів під будинки,котлованів,погребів,септиків опускання кілець(є кільця 1.5 та 2 м,кришки,якщо у вас копає наш екскаватор септик то доставка кілець безкоштовно)вертикальне планування планування під бруківку асфальт викорчування пнів, копання насипів, дамб, ставків, басейнів, усі види берегоукріплювальних робіт, розчистка водойм: ставків, озер, каналів, русел річок. також надання послуг з доставки сипучих вантажів (гравію, щебеню, каменю, піску, глини на підсипку, чорнозему, будівельного сміття тощо) у м. Рівне та області Читати далі

Додати у вибране
Оголошення подано місяць тому , в розділ Послуги Будівельні послуги під номером 1 360 797. Оголошення вже переглянули 3 602 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Послуги на ярмарку з 21 липня 2017 р.
141 155 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.