Интернет проект Экспресс-Карьера дает всем готовую систему работы в интернете

Робота в Інтернеті7 місяців томуМиргород2 506 рази.
×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляй код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Замов більше кодів і отримай знижку!

Номер Текст СМС Ціна СМС Кількість кодів
2101 zz51 15 грн 1 шт - без знижки
2914 zz51 30 грн 2 шт - без знижки
997 zz51 50 грн 4 шт - 17% знижка
Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або видалити. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення:
Пропоную

Пропоную Интернет проект Экспресс-Карьера дает всем готовую систему работы в интернете, и построение собственного бизнеса без вложений. Если у вас есть компьютер и немного свободного времени, то этот бизнес станет для вас основным местом работы. Что вам нужно будет делать. Компания на ваше имя открывает для вас ваш личный интернет магазин бесплатно, вы должны будете его наполнять клиентской базой, покупателями и новыми сотрудниками, размещать различную информацию в интернете о возможности заработка, обрабатывать электронную почту, проводить собеседования, помогать в выборе продукции, рассказывать об акциях компании, создавать товарооборот своим личным потреблением продукции. Люди делают заказы в вашем интернет магазине, вы получаете проценты от товарооборота. Ваш интернет магазин это будет ваша собственность, бизнес,который вы сможете передать по наследству. Компания предоставляет бесплатное обучение, бесплатные инструкции для работы, свободный график работы, достойную оплату труда. При заключении договора с компаний вы открываете ИП, получаете свой доход официально на свою банковскую карточку. Читати далі

Додати у вибране
Оголошення подано 7 місяців тому, в розділ Робота Робота в Інтернеті під номером 2 098 636. Оголошення вже переглянули 2 506 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

галина на ярмарку з 22 липня 2017 р.
має 314 оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.

Подібні оголошення

Додаткова робота на дому Робота в ІнтернетіМинулого понеділка о 10:15Миргород 5 800 грн Додати у вибране
Перспективная он-лайн работа на дому для женщин Робота в ІнтернетіМинулої п’ятниці о 21:09Миргород 6 000 грн Додати у вибране
Для тех кто в декрете и имеет ПК с выходом в интернет Робота в Інтернеті25 днів томуМиргород 5 500 грн Додати у вибране
Идeт нaбоp в кpупную мeждунapодную компaнию. Робота в Інтернетімісяць томуМиргород 5 000 грн Додати у вибране
Давай к нам ! Хочешь зарабатывать и быть независимым Робота в Інтернетімісяць томуМиргород 5 000 грн Додати у вибране