Машинное зрение, лазерный маркиратор Datalogic

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Лазерный маркиратор предназначен для быстрого и эффективного нанесения информации (даты, логотипа, рисунка, штрих-кода и т.д.) на различные виды упаковки. Применение: ликёро-водочные заводы наносят информацию на этикетку, стекло, крышку; молочные комбинаты; пищевые предприятия ставят дату на тетра-пак, пэт-бутылках и на другой упаковке; трубные заводы наносят информацию на трубы. Также лазерный маркиратор идеально подходит для маркировки продукции в табачной, фармацевтической, косметической и других отраслях промышленности. Сверхсовременные инженерные решения в области идентификации продукции и материалов. Оборудование по автоматизации предприятий, системы по считыванию штрих-кода, система автоматического определения объема и веса, сортировка товаров и весовое оборудование.
На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  1 грн 
Оголошення подано Минулого четверга о 22:13 , в розділ Будівництво Обладнання Електрообладнання під номером 664 971. Оголошення вже переглянули 5 316 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Лілія на ярмарку з 23 вересня 2013 р.
2 2 Оголошень
(050) 355-78-85  Київ
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.