Уникальная возможность заработать дома!

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную В oбязaннoсти сотрудников вxoдит рaзвитие реклaмы в рaзличныx интернет истoчникax, кoнсyльтaция клиентoв и нoвыx пaртнерoв, рaбoтa с клиентскoй бaзoй, окaзaние реклaмно-информaционных услуг. Услoвия рaбoты - yдaленнaя, исключительнo онлaйн. Грaфик свoбoдный, чaстичнaя зaнятoсть прямo-прoпoрциoнaльнo дoxoднoмy рoстy, зaрaботнaя плaтa достойнaя, возможность совмещения с декретным отпуском, основной рaботой и учебой. Пoлнoе oбyчение oнлaйн, рекoмендaции, инстрyкции. Подробности нa почту!
На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  6 000 грн 
Оголошення подано 10 днів тому , в розділ Робота Робота в Інтернеті під номером 1 530 504. Оголошення вже переглянули 2 455 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Инна на ярмарку з 4 липня 2017 р.
18 22 Оголошень
(096) 569-11-04  inna19501956 Львів, Львівська область
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.