Звертаємось по допомогу

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Шукаю

Шукаю Я мама донечок-двійнят Оленки та Олі,вдова.На даний час влаштувалась неофіційно на роботу.Донечок необхідно везти на обстеження повне та лікування в інститут Філатова, минулого року ми лише пройшли первинне обстеження.У мене немає родичів в Одесі, де ми могли б зупинитися хоча б на 4 дні, які потрібні для повного обстеження,далі -проситиму, щоб поклали в лікарню.Місяць назад поставили пластини, які встигли поламати, брекети дуже дорогі.З вересня по сьогодні, донечки прохворіли триччі простудою та 5 разів бронхітом, останній бронхіт-2 тижні назад.У донечок гіпертрофія мигдаликів, наковталися холодного повітря чи випили в школі чогось холодного, бронхіт через декілька днів.Видаляли аденоїди минулого літа, але мигдалики лор сказав не рухати.Діти приймають курси вітамінів, Імуннофлазіду, стараюсь добре годувати, але не помагає. Прошу допомогти , щоб я відвезла дітей на обстеження та лікування.Контактний номер -0634346743;карта Приват банк 5168757297770036;дякуємо Читати далі

Додати у вибране
Оголошення подано 2 місяці тому , в розділ Інше Без категорії під номером 1 713 486. Оголошення вже переглянули 1 031 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Юрій на ярмарку з 16 січня 2017 р.
9 11 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.