Алконт, 01СМ, 01СУ, Алкотест, сертифицирован , ЦСМ

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Прилади визначення алкоголю в повітрі, що видихається. Застосовується при допуску до роботи, передрейсових оглядах, проведенні експертизи алкогольного сп'яніння. Сертифікований в Україні. У ціну входить необхідна метрологічна атестація устаткування, що поставляється. Безкоштовна доставка по Україні.

Приборы определения алкоголя в выдыхаемом воздухе. Применяется при допуске к работе, предрейсовых осмотрах, проведении экспертизы алкогольного опьянения. Сертифицирован в Украине. Предлагаем анализаторы содержания паров алкоголя в выдыхаемом воздухе . Алкометры производства Беларусь, зарегистрированы как средство измерительной техники Украины. Обеспечивают быстрое и точное определение алкоголя в промиллях. В комплекте 100 мундштуков. Приборы предназначены для освидетельствования в стационарных и амбулаторно-поликлинических медицинских заведениях, наркологических диспансерах и амбулаториях, в медицинских пунктах во время предрейсовых и послерейсовых медицинских осмотров (водителей, машинистов, экипажи морских и речных судов, экипажи авиасудов и др.), перед выходом работников на рабочие места с повышенной опасностью (шахтеры, высотники, крановщики, химики и т.д.), в мобильных условиях, патрульных автомобилях работниками ГАИ для определения концентрации паров этилового спирта в выдыхаемом воздухе, а также условиях передвижных медицинских пунктов. 4920грн. С доставкой по Украине.
Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  4 920 грн 
Оголошення подано 9 днів тому , в розділ Будівництво Обладнання Медичне обладнання під номером 409 335. Оголошення вже переглянули 8 382 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Александр Николаевич на ярмарку з 17 липня 2017 р.
2 2 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.