Допомога юриста Клієнтам не тільки банків України. Юрист, консультант по управлінню та документообігу. P.S. А Ви знали що Радянський Союз юридично існує до теперішнього часу?

Автосервіс9 днів томуУкраїна8 931 рази. 9 грн
×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляй код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Замов більше кодів і отримай знижку!

Номер Текст СМС Ціна СМС Кількість кодів
2101 zz51 15 грн 1 шт - без знижки
2914 zz51 30 грн 2 шт - без знижки
997 zz51 50 грн 4 шт - 17% знижка
Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або видалити. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення:
Пропоную

Пропоную Навіщо витрачати час на відвідування юридичних і консалтингових фірм, якщо проекти документів, консультацію управлінця, юридичну консультацію можна отримувати не тільки майже з будь-якого регіону України, а оплата може бути здійснена, у тому числі, за рахунок оплати послуг телефонного зв'язку?

Адже Ви можете отримати консультацію і проекти документів з юридичних та управлінських питань навіть коли Ви знаходитесь у туалеті, у подорожі, йдете до магазину або загоряєте на пляжі!

Вам достатньо мати при собі мобільний телефон з номером одного із українських операторів зв'язку, мати доступ до інтернету, а якщо Ви знаходитесь вдома, в офісі або в інтернет-клубі - добре б мати доступ і до сканеру (необов'язково).

Сервіс діє майже в усіх країнах світу.

easypay-shop com news&blog_id=91

konsyltacii com/ukr


P.S. А Ви знали що Союз Радянських Соціалістичних Республік юридично існує до теперішнього часу?

P.S. А Вы знали что Союз Советских Социалистических Республик юридически существует до настоящего времени?

easypay-shop com news&blog_id=108


Энергетика,передача энергии на расстоянии,возобновляемая энергия,возобновляемое сырьё для экологичного топлива, производство экологичного топлива из возобновляемого сырья.


Консультант по управлению и документообороту, менеджер, юрист, оператор ПК, логист, менеджер по логистике, оператор 1С, начальник юридического отдела, коммерческий директор, заместитель директора, начальник отделения банка, учёный-исследователь. Резюме. Одесса. СССР.

Консультант по управлінню та документообігу, логістик, комерційний директор, заступник директора, менеджер, логіст, начальник юридичного відділу, юрист, начальник відділення банку, менеджер з логістики, оператор ПК, оператор 1С, вчений-дослідник. Резюме. Одеса. СРСР.

Management consultant (document circulation), commercial director, deputy director, head of bank branch, manager, head of legal department, jurist, operator PC, logistician, logistics manager, operator 1C, scientist-researcher. Resume. Odessa. USSR.

Разбираюсь в законодательстве, маркетинге и технологиях продаж, в правилах приёма, хранения и отпуска товаров, технологии управления предприятием, в правилах документооборота.

Разбираюсь в кадровом делопроизводстве.

Могу переводить и писать на нескольких языках.

тел. +38 050 333 82 61 (Одесса, СССР)

konsyltacii com


Поисковые слова в интернете:

easypay-shop

konsyltacii
Читати далі

Додати у вибране Сайт продавця
Оголошення подано 9 днів тому, в розділ Послуги Автосервіс під номером 678 912. Оголошення вже переглянули 8 931 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Юрист. Менеджер. СССР. на ярмарку з 29 червня 2017 р.
має 99 оголошень
Союз Советских Социалистических Республик, Советский Союз, USSR, Конституция СССР, Радянський Союз, Союз Радянських Соціалістичних Республік, СРСР, Конституція СРСР
Україна
Я про себе:
Где выполнение решения народа на Референдуме 1991 года о сохранении СССР?
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.

Подібні оголошення

Покраска пластика на мотоцикл Автосервісгодину томуУкраїна Додати у вибране
Чистка бака мотоцикла Автосервісгодину томуУкраїна Додати у вибране
Замена масла в вилке мотоцикла Автосервісгодину томуУкраїна Додати у вибране