Ламинат Коростеньского Завода МДФ

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Достоинства ламината Коростень перед натуральным покрытием: - крепость и твердость доски; стабильность размеров и гидроустойчивость; превосходная защита от механических воздействий; соблюдается геометрия планок. Изучая рынок комплектующих для напольных покрытий, проведенные в Украине, дают возможность делать следующие выводы: за примерно 3 года, известность ламината произведенного в Коростене значительно возросла; покрытие, в дальнейшем, судя по тенденциям рынка напольных покрытий, вытеснит с рынка основного соперника – линолеум. Так же преимущества в простоте монтажа. При переезде на новое место, разрешено разобрать покрытие и собрать уже на новом месте. Основным же преимуществом есть его приемлемая цена, по сравнению с зарубежными производителями.
На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  177 грн 
Оголошення подано 2 місяці тому , в розділ Будівництво Оздоблювальні матеріали під номером 1 096 010. Оголошення вже переглянули 1 588 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Игорь на ярмарку з 19 червня 2017 р.
8 12 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.