Магістерська робота із соціальної педагогіки

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Продам прекрасну магістерську роботу з соціальної педагогіки на тему:''Творчий розвиток особистості дитини в системі соціально-педагогічної діяльності''.Робота містить: вступ, розділ1 (3 параграфи, висновки до першого розділу), розділ2 (4 параграфи, висновки до другого розділу), висновки,список використаних джерел, додатки(А, Б, В, Д, Е). Загальна кількість 178 с. Робота написана власноручно і захищена на відмінно у січні 2011 році. Також пропоную виступ і презентацію. Можу надати консультацію по другому розділу. Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  500 грн 
Оголошення подано 10 місяців тому , в розділ Інше Реферати, Дипломні роботи під номером 137 496. Оголошення вже переглянули 18 333 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Надія на ярмарку з 5 червня 2011 р.
1 1 Оголошень
(097) 358-64-18  Київ
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.