Семена огурца KS 90 F1 фирмы Китано

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Предлагаем купить семена огурца KS 90 F1. Тип: Корнишон Растение: ранний партенокарпический гибрид растение вегетативно-генеративного типа, с формированием боковых побегов мощное, сбалансированное растение с короткими междоузлиями отличный потенциал урожайности Плоды: плоды однородные, крупнобугорчатые, темно-зеленого цвета в одной пазухе формируется 2-3 плода длиной 10-12 см плотная внутренняя структура с маленькой семенной камерой отличные вкусовые качества, хрустящие, сочные плоды при перерастании плоды не становятся бочкообразными обильная завязываемость плодов хорошо переносит транспортировку Предназначение: реализация в свежем виде и переработка Дополнительная информация: для выращивания в открытом грунте, пленочных теплицах для весенне-летнего и летне-осеннего оборота устойчивость к мучнистой росе хорошо переносит стрессовые условия
На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Оголошення подано 5 місяців тому , в розділ Дім і Сад Квіти і рослини під номером 1 447 482. Оголошення вже переглянули 992 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Сергій Волков на ярмарку з 13 березня 2017 р.
45 47 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.