Здоровое сердце эликсир

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Здоровое сердце эликсир
Показания: рекомендуется в качестве кардиотонического, антиаритмического, седативного и гипотензивного средства для профилактики и оптимизации лечения ишемической болезни сердца (стенокардии, инфаркта миокарда), кардиосклероза, вегето-сосудистой дистонии, невроза сердца, пароксизмальной тахикардии, мерцательной аритмии, сердечной недостаточности, гипертонии.
Состав: жидкие экстракты: адониса, боярышника, пустырника, валерианы, каштана, калины, мелиссы, укропа, шиповника. Без ГМО.

На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Оголошення подано 9 днів тому , в розділ Мода і Краса Здоров'я під номером 1 089 807. Оголошення вже переглянули 3 622 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Владимир на ярмарку з 21 липня 2017 р.
60 85 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.