Адвокат. Семейные дела, наследственные дела

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Представительство Ваших интересов в бракоразводных процессах, при взыскании алиментов, при разделе совместного имущества, в процессе установленя порядка общения с ребенком, в процессе лишения родительських прав.
Представительство Ваших интересов в признании завещания недействительным, продление сроков для принятия наследства, признание права собственности на наследства, устранение других наследников от права на наследование, признание факта совместного проживания с наследодателем, изменение очереди наследования.
Взыскание долгов по распискам, договорам. Взыскание материального ущерба, нанесеного ДТП, залитием, предоставлением некачественных услуг.
Представление интересов ФЛП, юр. лиц в хозяйственных спорах: расторжение договора, взыскание задолженности.
098 927 15 90;
099 522 39 47.
Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  1 грн 
Оголошення подано 8 днів тому , в розділ Послуги Юридичні послуги під номером 259 564. Оголошення вже переглянули 8 555 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Адвокат Елена Т на ярмарку з 7 березня 2017 р.
148 167 Оголошень
(098) 927-15-90
(099) 522-39-47 
Київ
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.