Терморегулятор ТЦИ "Лина + В"

Зоотовари, Корми7 днів томуКалуш26 503 рази. 380 грн
×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляй код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Замов більше кодів і отримай знижку!

Номер Текст СМС Ціна СМС Кількість кодів
2101 zz51 15 грн 1 шт - без знижки
2914 zz51 30 грн 2 шт - без знижки
997 zz51 50 грн 4 шт - 17% знижка
Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або видалити. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення:
Пропоную

Пропоную Терморегулятор "Лина + В" с датчико влажности, предназначен для контроля температуры в инкубаторе. А так же может использоваться и в других системах автоматизации, технические характеристики которых, совпадают с характеристиками ТЦИ. Терморегулятор представляет собой электронное устройство с фазовой системой регулирования. Терморегулятор имеет два электронных датчика температуры 18В20. один для измерения температуры , второй для измерения влажности. Технические характеристики: Рабочее напряжение 170В-220В Выходная мощность 1,0Квт Нижняя граница температуры +5 Верхняя граница - +40С Точность измерения - +/- 0.1С Установка температуры Для установки температуры на лицевой панели имеется две кнопки с указателями "Больше" "Меньше" При первом нажатии на одну из кнопок высвечивается "tyc" (t установки), а затем задание. При последующем нажатии на кнопки можно менять задание Читати далі

Додати у вибране
Оголошення подано 7 днів тому, в розділ Тварини Товари для тварин Зоотовари, Корми під номером 525 139. Оголошення вже переглянули 26 503 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

БОРИС на ярмарку з 5 лютого 2013 р.
має 19 оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.