Работа на дому без вложений

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Набираем сотрудников для удаленной работы. Рассмотрим кандидатуры мам в декрете, домохозяек, студентов и всех активных, целеустремленных людей, желающих заработать и сделать карьеру в стабильной международной компании. Работа заключается в размещении информации рекламно-информационного характера в сети интернет. Шаблоны предоставляются. Материалы для обучения предоставляются, помощь в обучении. Время для работы выбираете Вы сами. Условия труда: официальное трудоустройство, доход на карту банка каждые три недели, бесплатное обучение, помощь и сопровождение в процессе работы, карьерный рост, премии и бонусы по итогам работы.
Подробности только по эл.почте
Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  5 600 грн 
Оголошення подано 10 днів тому , в розділ Робота Робота в Інтернеті під номером 1 755 991. Оголошення вже переглянули 85 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Людмила на ярмарку з 22 липня 2017 р.
11 12 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.