Байкал-Эм1 кормовая пробиотическая добавка

Інші сільськогосподарські тварини8 днів томуЧеркаси23 239 рази. 63 грн
×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляй код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Замов більше кодів і отримай знижку!

Номер Текст СМС Ціна СМС Кількість кодів
2101 zz51 15 грн 1 шт - без знижки
2914 zz51 30 грн 2 шт - без знижки
997 zz51 50 грн 4 шт - 17% знижка
Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або видалити. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення:
Пропоную

Пропоную Продаем от производителя БАЙКАЛ-ЭМ1У. Пробиотик на основе 3 штамов молочнокислых микроорганизмов. Препарат «Байкал» ЭМ 1 У обеспечивает преобладание полезных видов среди огромного числа микроорганизмов, обитающих в желудочно-кишечном тракте, на коже и пр. Применяется внутренне - для лечения и профилактики дисбактериозов, иммунодефицита, аллергии, авитаминозов, интоксикаций и отравлений; для нормализации обмена веществ, улучшения усвояемости кормов, улучшения внешнего вида и шерстного покрова; для улучшения качества производимого потомства. Наружно - для лечения и профилактики кожных заболеваний и присутствия накожных паразитов; для уничтожения неприятных запахов; для нормализации микрофлоры в местах содержания (клетках и аквариумах) Суточная доза - в среднем 0,2мл на 1кг.живого веса Читати далі

Додати у вибране Сайт продавця
Оголошення подано 8 днів тому, в розділ Тварини Сільськогосподарські тварини Інші сільськогосподарські тварини під номером 377 105. Оголошення вже переглянули 23 239 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Кирилл на ярмарку з 18 серпня 2012 р.
має 33 оголошень
Я про себе:
Мы занимаемся продажей бипрепаратов защиты растений и внедрением биотехнологий в сельском хозяйстве
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.