Репетитор з математики

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Я магістр механіко-математичного факультету ЛНУ ім. І.Франка, здобула диплом бакалавра за спецiальнiстю вчитель математики з вiдзнакою. Пропоную цікаві, ефективні і доступні для розуміння заняття з математики для учнів 1-11 класів. Заняття проводжу індивідуально з кожним, застосовуючи до кожного індивідуальний підхід. Намагаюсь зробити навчання цікавим та продуктивним, матеріал пояснюю легко і доступно. Допомагаю у підготовці домашніх завдань, контрольних і самостійних робіт, також пояснюю новий матерiал для учня. Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  100 грн 
Оголошення подано 6 днів тому , в розділ Послуги Репетиторство під номером 1 574 869. Оголошення вже переглянули 5 734 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Оксана на ярмарку з 17 липня 2017 р.
2 2 Оголошень
Я про себе:
Пропоную цікаві, ефективні і доступні для розуміння заняття з математики для учнів 1-11 класів.
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.