Консультация Нумеролога

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Консультация Нумеролога дает ответы на вопросы, касающиеся: • Сложившейся ситуации (дома или в социуме), позволяет найти способ выхода из нее. • Совместимости партнеров (личные отношения в браке или в бизнесе). • Состояния здоровья (объяснение потенциально слабых зон организма). Дает рекомендации по укреплению здоровья и профилактике заболеваний. • Выбора или смены профессии, которая способна раскрыть врожденные таланты и соответствует энергетическому потенциалу организма. • Смены имени или фамилии. • Предстоящих изменений в жизни (месяц, год и далее). В какое время перемены наиболее удачны. Консультация осуществляется в Skype, или в телефонном режиме.
На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  300 грн 
Оголошення подано 7 днів тому , в розділ Послуги Інші послуги під номером 1 244 555. Оголошення вже переглянули 4 504 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Ольга на ярмарку з 21 липня 2017 р.
4 4 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.