Лейкеран купити можна у нас.

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Цитостатична лікарський засіб Лейкеран широко застосовують при лікуванні лімфогранулематозу. Використовують його як в якості єдиного лікувального засобу, так і в поєднанні з іншими медикаментами подібної дії. Механізм дії Лейкерану недостатньо вивчений. Прийнято вважати, що хімічні сполуки, що утворюються в організмі при прийомі цих ліків, якимось чином діють на ДНК клітин пухлини (причому Лейкеран діє в основному на лімфоїдну тканину, приділяючи гранулоцитам менше «уваги»). В результаті клітини втрачають здатність ділитися, і зростання пухлини припиняється.
Найшвидша доставка Лейкерану по всій Україні у нас!
Телефонуйте будемо раді Вам допомогти!

На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  1 980 грн 
Оголошення подано місяць тому , в розділ Мода і Краса Здоров'я під номером 1 624 089. Оголошення вже переглянули 386 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Катя на ярмарку з 22 липня 2017 р.
174 176 Оголошень
(098) 079-12-38  Україна
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.