Тормозные стенды для гостехосмотра Sherpa Германия

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Полный перечень оборудования для гостехосмотра. Силовые роликовые тормозные стенды. Платформенные тормозные стенды. Стенды проверки амортизаторов. Стенды проверки бокового увода колес, грузовые, легковые, универсальные роликовые тормозные стенды с нагрузкой на ось 3,5-18 тонн, детекторы люфтов легковых и грузовых автомобилей, приборы проверки фар, газоанализаторы, дымомеры, шумомеры, люфтомеры. Сертификат соответствия Украины.
На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Оголошення подано 2 місяці тому , в розділ Будівництво Обладнання Інше під номером 542 358. Оголошення вже переглянули 16 567 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Василий на ярмарку з 9 квітня 2013 р.
1 1 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.