Клей 88 нп

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Промышленные клеи группы 88 представляет собой раствор резиновой смеси 31 на основе неопрена и фенолформальдегидной смолы в смеси этилацетата и нефраса С2-80/120.
Широкое применение клей нашел в автомобилестроении, самолетостроении и вертолетостроении, в производстве мягкой мебели и в строительстве.
Клей 88 применяется для приклейки холодным способом резин на основе каучуков общего назначения к металлам, стеклу, коже, дереву, бетону и другим поверхностям, а также для склеивания резины с резиной.
Назначение: для склеивания холодным способом резин на основе каучуков общего назначения с металлами, в том числе и крашенными, стеклом и другими поверхностями, а также для склеивания резины с резиной.
Клей 88 НП применяется в любых климатических условиях при температуре от -50 °С до +70 °С (клей 88 СА от – 50 °С до + 60 °С). Клеевой шов стоек к воздействию пресной и морской воды в естественных условиях. Клей не вызывает коррозии стали и алюминиевых сплавов.м резин на основе каучуков общег
Читати далі

Додати у вибране
Оголошення подано 12 днів тому , в розділ Будівництво Будівельні матеріали під номером 1 353 453. Оголошення вже переглянули 2 891 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Андрей на ярмарку з 29 березня 2017 р.
26 31 Оголошень
(050) 307-25-89
(068) 093-04-99 
Суми, Сумська область
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.