КРН 5.6 культиватор продажа

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную КРН 5.6 культиватор продажа Культиватор КРН-5,6 для обработки междурядий 70 см с транспортным устройством и с туковысевающим устройством Культиватор КРН-5.6 с основным набором рабочим органов и подкормочным приспособлением выполняет следующие операции:
подрезание сорной растительности и рыхление почвы в междурядьях (лапами плоскорежущими односторонними и лапами универсальными стрельчатыми); рыхление междурядий (лапами рыхлительными долотообразными); предпосевную обработку почвы; подкормку растений минеральными удобрениями. Культиватор предназначен для работы на всех почвах с влажностью не более 35%, уклоном поверхности поля не более 10°, твердостью почвы в обрабатываемом слою не более 3,5 МПа

На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Оголошення подано 6 днів тому , в розділ Транспорт Спец техніка під номером 1 624 047. Оголошення вже переглянули 853 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Сергей Иванович на ярмарку з 21 липня 2017 р.
287 318 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.