Джерелия- компания, дающая нам заработок на дому

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Джерелия - молодая компания, нам всего год, но мы развиваемся очень стремительно. «Джерелия» - это торговая марка, объединяющая на одной платформе 41 украинского поставщика (в каждый каталог заключаются новые договора с производителями). Компания дает возможность иметь дополнительный доход на дому со свободным графиком работы. Сумма дохода зависит от Вашей активности. Подробности смотрите на вебстранице.
На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Оголошення подано 8 днів тому , в розділ Робота Робота в Інтернеті під номером 1 491 363. Оголошення вже переглянули 1 475 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Юрий на ярмарку з 23 червня 2013 р.
3 3 Оголошень
(093) 986-65-18
(068) 195-37-15 
natasha-belenko ул. Новая д.3 кв.1
Добропілля, Донецька область
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.