Гуапсин - против болезней и вредителей растений

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Продаем Гуапсин оптом в крупной и мелкой фасовке от производителя. Препарат созданный на основе реально существующих в природе микроорганизмов, который подавляет численность фитофагов до безопасного уровня для всех зеленых насаждений. В результате научных исследований, а так же практикой доказано эффективность Гуапсина с грибковыми болезнями 90-92%, с вредителями 92-94%. Препарат нетоксичен для людей, животных, рыб, пчел, не накапливается в растениях, почве, не влияет на вкус и цвет выращенной продукции. Принцип действия препарата следующий, при опрыскивании сельхозкультур бактерии попадают на растение и уничтожают грибковые споры, вызывающие заболевания или грибы – патогенны. В тоже самое время при контактном действии с различными вредителями, бактерии Гуапсина проникая в пищеварительную систему вредителей (путем поедания тех листьев или питаясь соком) блокируют их пищеварительную функцию, в результате чего те перестают питаться, что в конечном итоге приводит к гибели.
На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  22 грн 
Оголошення подано 15 днів тому , в розділ Дім і Сад Інше під номером 377 133. Оголошення вже переглянули 16 990 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Кирилл на ярмарку з 10 липня 2017 р.
22 48 Оголошень
Я про себе:
Мы занимаемся продажей бипрепаратов защиты растений и внедрением биотехнологий в сельском хозяйстве
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.