Комплект микрочашечная поилка для кур , перепелов, бройлеров+ шланг + штуцер .

Птахи7 днів томуКалуш24 649 рази. 215 грн
×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляй код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Замов більше кодів і отримай знижку!

Номер Текст СМС Ціна СМС Кількість кодів
2101 zz51 15 грн 1 шт - без знижки
2914 zz51 30 грн 2 шт - без знижки
997 zz51 50 грн 4 шт - 17% знижка
Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або видалити. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення:
Пропоную

Пропоную В комплект входит 10 микрочашечных поилок для кур , перепелов, бройлеров и другой птицы 5 метров шланга и врезка в бак или канистру . По желанию заказчика можем изменить комплектацию поилок и шланга можем укомплектовать сколько Вам нужно .Принцип действия при наполнении водой до определенного уровня чаши , клапан поилки перекрывает подачу воды .Как только птицы выпьют некоторое количество воды , клапан возобновляет подачу воды поддерживая один уровень .
Таким по мере выпивания, вода будет всегда в поилке . Штуцер проходной - для включения поилки в линию тройник не требуется.Уровень воды в чашке можно изменять с помощью регулировочного винта.Шланг прозрачный пищевой для ниппельных поилок для грызунов - кролей, шиншил , микрочашек для кур ,перепелов .Штуцер или врезка для врезки в канистру или ПЭТ бутылку любого объема или в любых других системах для ниппельных поилок и микрочашек для кур кролей перепелов . С этим комплектом Вам уже ничего покупать не нужно только собрать и подключить воду . В наличии также есть и другие поилки . Возможен опт .
Читати далі

Додати у вибране
Оголошення подано 7 днів тому, в розділ Тварини Домашні улюбленці Птахи під номером 1 190 119. Оголошення вже переглянули 24 649 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

БОРИС на ярмарку з 5 лютого 2013 р.
має 19 оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.