Изготовление трансформаторов - без фанатизма

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Производим сухие трансформаторы. 1, 3 фазы, напряжения от 3 до 1140 Вольт, мощность от 1 до 160 кВа.
Все группы соединений (вплоть до выравнивающих перекосы фаз).
Все сферы применения: повышающие, понижающие, сварочные, пусковые, для гальваники, печей, преобразователей, комбинированные - зарядно-пусковые, сварочные; регулируемые - можно использовать вместо стабилизаторов напряжения при нечастых колебаниях сети (симисторные стабилизаторы тоже делаем от 1 до 27 кВт по фазе).
Разработаем изделие, решающее именно Вашу задачу. Цены культурные, посреднические не забываем (речь не только о первой сделке).
Розничная цена включает доставку по Украине.
Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  1 000 грн 
Оголошення подано 2 місяці тому , в розділ Будівництво Обладнання Електрообладнання під номером 1 623 872. Оголошення вже переглянули 584 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Алексей на ярмарку з 16 січня 2017 р.
2 2 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.