Цветной тепловизор прицел, теплоприцел, тепловизионный прицел Nvectech X35 (2000 м).

Спорядження для полювання25 днів томуБабушкінський район4 469 рази. $3 100
×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляй код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Замов більше кодів і отримай знижку!

Номер Текст СМС Ціна СМС Кількість кодів
2101 zz51 15 грн 1 шт - без знижки
2914 zz51 30 грн 2 шт - без знижки
997 zz51 50 грн 4 шт - 17% знижка
Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або видалити. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення:
Пропоную

Пропоную Тепловизионный прицел Nvectech X35 можно устанавливать на различные виды огнестрельного оружия для ночной охоты. Легкий, компактный и "дальнобойный" - этот прицел эффективен в при любой погоде и освещенности - в тумане, задымленности и абсолютной темноте. Прицел позволяет обнаружить, распознать и добыть дичь в условиях полной темноты без дополнительной (и выдающей стрелка!) ИК-подсветки. Принцип работы основан на преобразовании теплового излучения от объектов наблюдения и представлении его в удобном для восприятия виде на экране дисплея окуляра. Дальность обнаружения цели - до 2000 метров! --- Купить тепловизионный прицел Nvectech X35 можно рекомендовать охотникам и стрелкам которые исключительно ответственно подходят к своему увлечению. Благодаря использованию матрицы на оксиде ванадия (VOx) последнего поколения картинка в окуляре настолько детализирована, что на реальных дистанциях стрельбы изображение в окуляре зрительно напоминает картинку прицела ночного видения с ЭОПом 3-го поколения! Читати далі

Додати у вибране Сайт продавця
Оголошення подано 25 днів тому, в розділ Спорт і Хоббі Риболовля, полювання Спорядження для полювання під номером 2 222 901. Оголошення вже переглянули 4 469 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Тимофей на ярмарку з 4 липня 2018 р.
має 5 оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.