Бухгалтерські послуги. Адекватна вартість. Індивідуальний підхід. Гарантія Якості.

Бухгалтерія, Аудитдекілька секунд томуКиїв29 002 рази. 500 грн
×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляй код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Замов більше кодів і отримай знижку!

Номер Текст СМС Ціна СМС Кількість кодів
2101 zz51 15 грн 1 шт - без знижки
2914 zz51 30 грн 2 шт - без знижки
997 zz51 50 грн 4 шт - 17% знижка
Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або видалити. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення:
Пропоную

Пропоную Допоможемо в виборі системи оподаткування діяльності вашого підприємства; Реєструємо а також консультуємо з питань реєстрації як юридичних осіб так і фізичних осіб-підприємців; Допоможемо в оформлені всіх необхідних документів для отримання ключів ЕЦП; Організуємо та автоматизуємо ведення бухгалтерського та податкового обліку на вашому підприємстві в бухгалтерській обліковій базі 1С; Надамо консультацію з окремих питань бухгалтерського та податкового обліку а також з питань автоматизації обліку в бухгалтерській обліковій базі 1С; Здійснюємо заходи щодо відновлення бухгалтерського та податкового обліку на підприємстві; Виконаємо весь комплекс робіт по обробці первинної документації: створення вихідної документації (рахунки, накладні , акти і ін.), обробка вхідної документації (рахунки, накладні , акти і ін.), виписка і реєстрація податкових накладних, створення внутрішніх документів (списання, калькуляції, введення в експлуатацію, модернізація та ін.); Організуємо ведення кадрового обліку на підприємстві; Нарахуємо заробітну плату працівникам вашого підприємства, та надамо інформацію щодо всіх нарахувань і відрахувань; Допоможемо в роботі з банківськими операціями: формування платіжних документів в національній та іноземній валюті, обробка банківських виписок; Формуємо і подаємо до державних контролюючих органів всю необхідну податкову, фінансову та статистичну звітність; Приймаємо участь в проходженні планових і позапланових перевірках державними контролюючими органами; Допоможемо в проведенні процедури ліквідації як юридичних осіб так і фізичних осіб-підприємців Вирішуємо такі бухгалтерські завдання: Щомісячна звітність Ведемо повний бухгалтерський облік Управляємо банківськими операціями Розраховуємо податкові відрахування Заповнюємо і подаємо податкові декларацій Захищаємо ваші інтереси в податкових органах Інформуємо замовників про зміни в законодавстві Ми оформляємо отримання ключів для електронної звітності Відновлюємо бухгалтерський облік Консультуємо з питань оподаткування та бухгалтерського обліку Консультуємо з питань оптимізації податкового навантаження Ведемо кадрове діловодство Приймаємо участь в проходженні перевірок.
Ліквідація ФОП (припинення діяльності спд)
Читати далі

Додати у вибране Сайт продавця
Оголошення подано декілька секунд тому, в розділ Послуги Бухгалтерія, Аудит під номером 2 334 640. Оголошення вже переглянули 29 002 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

ПП БК ГАРАНТ_ПЛЮС на ярмарку з 8 квітня 2014 р.
має 2 оголошень
(066) 793-78-75 oksanaovb Київ
Я про себе:
Наша компанія займається професійно веденням бухгалтерського обліку з 2008 року.
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.

Подібні оголошення

Аутсорсинг Зарплаты Бухгалтерія, АудитМинулого вівторка о 19:31Київ 180 грн Додати у вибране
Аудит налогового учёта Бухгалтерія, АудитМинулого вівторка о 19:31Київ 1 грн Додати у вибране
Трансформация отчётности по МСФО Бухгалтерія, АудитМинулого вівторка о 19:31Київ 1 грн Додати у вибране
Научитесь быть предпринимателем Бухгалтерія, АудитМинулої неділі о 20:50Київ 1 грн Додати у вибране
Научитесь быть предпринимателем Бухгалтерія, АудитМинулої неділі о 20:50Київ 1 грн Додати у вибране