Розробка технічних умов реєстрація їх погодження

Юридичні послугирік томуКиїв6 375 рази. 1 000 грн
×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляй код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Замов більше кодів і отримай знижку!

Номер Текст СМС Ціна СМС Кількість кодів
2101 zz51 15 грн 1 шт - без знижки
2914 zz51 30 грн 2 шт - без знижки
997 zz51 50 грн 4 шт - 17% знижка
Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення:
Пропоную

Пропоную Технічні умови (ТУ) – нормативний документ, що встановлює технічні вимоги, яким повинна відповідати продукція, процес або послуга, та визначає процедури, за допомогою яких може бути встановлено, чи дотримані такі вимоги.Технічні умови розробляють на один конкретний вид (тип, марку, модель, виконання) продукції або групу однорідної продукції (групові технічні умови), що планується до випуску і призначена для реалізації(постачання). ТУ розробляють за таких умов: - якщо їх розроблення передбачено законодавством або вони необхідні для забезпечення виконання вимог законодавства; - за відсутності національних та (або) міждержавних стандартів на розроблювану продукцію або за необхідності конкретизації їхніх вимог - за необхідності доповнення та (або) посилення вимог чинних національних та (або) міждержавних стандартів на цю продукцію. Строк чинності технічних умов, як правило, встановлюється не більше ніж 5 років, після чого проводить їх періодичне перевіряння. Юридична компанія "ПРАЙМ БІЗНЕС-КЛАС" згідно зі статутною діяльністю пропонує послуги з розробки проектів Технічних умов України на продукцію, послуги тощо для суб’єктів господарювання, а також супровід їхнього узгодження з іншими Міністерствами та відомствами. Читати далі

Додати у вибране
Оголошення подано рік тому, в розділ Послуги Юридичні послуги під номером 2 014 791. Оголошення вже переглянули 6 375 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

ПРАЙМ БІЗНЕС-КЛАС на ярмарку з 7 серпня 2017 р.
має 1 оголошень
(097) 701-55-55 вул. Стадіонна, 21/1 оф. 28 А
Київ
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.

Подібні оголошення

Продам старую компанию в г. Днепр без НДС! Юридичні послуги35 хвилин томуКиїв 1 грн Додати у вибране
Услуги адвоката. Адвокат в Киеве. Юридичні послуги6 годин томуКиїв Додати у вибране
Адвокат по ДТП Киев Юридичні послуги6 годин томуКиїв Додати у вибране
Адвокат по уголовным делам. Юридичні послуги6 годин томуКиїв Додати у вибране