Хлорпірівіт засіб від комах

Інше2 місяці томуКиїв817 рази. 450 грн
×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляй код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Замов більше кодів і отримай знижку!

Номер Текст СМС Ціна СМС Кількість кодів
2101 zz51 15 грн 1 шт - без знижки
2914 zz51 30 грн 2 шт - без знижки
997 zz51 50 грн 4 шт - 17% знижка
Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або видалити. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення:
Пропоную

Пропоную За зовнішнім виглядом «Хлорпірівіт» це – прозора рідина світло - жовтого кольору (залежно від розчинника) з характерним запахом розчинника.

«Хлорпірівіт» призначений для знищення синантропних комах, що мають санітарно-гігієнічне та епідеміологічне значення у середовищі життєдіяльності людини.

Препарат рекомендований: - для знищення синантропних комах (тарганів, мурашок, бліх, блошиць, мух, комарів, кліщів) в житлових, виробничих, навчальних та виховних закладах, крім спалень та ігрових кімнат, санітарно-побутових приміщеннях, на комунальнопобутових обєктах і підприємствах харчової та переробної промисловості, підприємствах громадського харчування, торгівлі, ресторанного господарства, на транспорті, закладах житлово-експлуатаційного господарства, лікувальнопрофілактичних установах, за винятком палат для хворих, тощо;

- для знищення бліх, імаго комарів та їх личинок в вологих підвальних та складських приміщеннях, протипожежних місткостях, місцях для тимчасового проживання, закладах сфери відпочинку та розваг, у місцях масового відпочинку та рекреаційних зонах, спортивно-оздоровчих комплексах відкритого та закритого типу;

- для знищення кліщів у місцях масового відпочинку та рекреаційних зонах, в парниковому господарстві, на птахофабриках та тваринницьких комплексах; - для обробки складських приміщень, ангарів та сховищ від шкідників.
Читати далі

Додати у вибране
Оголошення подано 2 місяці тому, в розділ Дім і Сад Інше під номером 2 398 109. Оголошення вже переглянули 817 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Biosanlife на ярмарку з 16 липня 2019 р.
має 17 оголошень
(096) 358-00-04 м. Київ, вул. Западинська 9а
Київ
Я про себе:
Мое ім'я Дмитро. Хочу Вам запропонувати засоби для дезінфекції та боротьби з тарганами, гризунами.
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.

Подібні оголошення

Скипидар живичный от 5л Інше2 години томуКиїв 290 грн Додати у вибране