Представництво інтересів у господарських спорах

Юридичні послугимісяць томуКиїв3 503 рази.
×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляй код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Замов більше кодів і отримай знижку!

Номер Текст СМС Ціна СМС Кількість кодів
2101 zz51 15 грн 1 шт - без знижки
2914 zz51 30 грн 2 шт - без знижки
997 zz51 50 грн 4 шт - 17% знижка
Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або видалити. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення:
Пропоную

Пропоную Юридична компанія « Адвокатом» пропонує Вам послуги захисту прав у судах, ведення судових справ усіх категорій та виконання судових рішень, досудове врегулювання спорів і т. д Досудебное урегулирование споров Представництво інтересів у господарському суді Представництво при оскарженні рішень господарських судів Досудебное урегулирование споров Представництво інтересів підприємств та підприємців у досудовому врегулюванні спорів у будь-якому регіоні України. Досудове врегулювання являє собою вирішення спірних ситуацій, що виникають між сторонами, самостійно на основі принципів згоди, співробітництва та взаємних поступок. Подібний спосіб врегулювання є найбільш оптимальним для сторін, оскільки не пов’язаний зі зверненням до компетентних державних структур та з застосуванням примусу (принаймні, державного). Саме тому, досить важливим є наявність в організації юриста, здатного кваліфіковано провести переговори, переконати контрагента у некоректності, а іноді й незаконності його дій, а також пояснити їх негативні наслідки. Звернувшись за допомогою до юридичної компанії « Пріоритет» , Ви можете бути впевненими, що ще на стадії досудового врегулювання спору Ваша правова позиція буде зваженою та правильною, що дозволить або обійтися без розгляду спору в суді, або з нашою допомогою змоделювати заздалегідь виграшну ситуацію. Базова ціна послуги: 2500 грн. До вартості входить: дослідження документів; аналіз ситуації на основі досліджуваних документів; визначення перспективних рішень; підготовка претензій або відповіді на претензію; проведення переговорів; реалізація досягнутих домовленостей Для початку нашого співробітництва необхідно надати нам усі документи та інформацію, які стосуються спору. Представництво інтересів у господарському суді Юридична компанія « Адвокатом» надає послуги з ведення справ, представництва інтересів у господарських судах України. Знання тонкощів господарського процесу та досвід представництва в суді дозволяє команді досвідчених юристів, дозволяє забезпечити якісне надання юридичних послуг Читати далі

Додати у вибране
Оголошення подано місяць тому, в розділ Послуги Юридичні послуги під номером 2 080 736. Оголошення вже переглянули 3 503 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Петро на ярмарку з 1 грудня 2017 р.
має 18 оголошень
(097) 466-07-87 Київ
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.

Подібні оголошення

Кредитні спори, повернення депозитів Юридичні послуги7 годин томуКиїв Додати у вибране