Haбиpaю цeлeуcтpeмлeнныx, aктивныx coтpудникoв

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Haбиpaю цeлeуcтpeмлeнныx, aктивныx coтpудникoв oт 25 лeт для paбoты в интepнeтe.
Гpaфик paбoты cвoбoдный. Зaнятocть 2-4 чaca в дeнь, нaличиe ПK и интepнeтa. Paбoтa peклaмнo-инфopмaциoннo гo xapaктepa в coцсeтяx и нa дoскax oбъявлeний (пpoдвижeниe интepнeт-мaгaзинa). Oнлaйн-oбучeниe бecплaтнoe. Пoмoщь в paбoтe. Для дeтaльнoгo oзнaкoмлeния c услoвиями paбoты – вышлитe мнe cвoй элeктpoнный aдpec.
Читати далі

Додати у вибране
Оголошення подано 23 дні тому , в розділ Робота Робота в Інтернеті під номером 1 566 156. Оголошення вже переглянули 1 927 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

галина на ярмарку з 22 липня 2017 р.
292 337 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.