SMM-менеджер (администратор социальных сетей)

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляйте код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Нам нужен человек для работы в социальных сетях и на досках объявлений. Новому сотруднику обещаем помогать расти по карьерной лестнице.. Готовы рассмотреть работу на неполный день / установить гибкий график - в т.ч. рассматриваем студентов старших курсов. Работа полностью удаленная. Обязанности: Приглашение людей через интернет (методики предоставляются) Проведение собеседований Обратная связь с партнерами Обучение свое и своих партнеров Обработка заявок Работа с электронной почтой Требования: Грамотность, богатство речи Хороший уровень владения офисными программами и интернетом, приветствуется опыт обработки изображений в графических редакторах Креативность и творчество Умение быстро реагировать на задания работодателя Большое желание заниматься этим, развиваться и предлагать свои идеи Условия: Дружный коллектив Офис на дому Гибкий подход к рабочему времени Добавляйтесь в скайп для собеседования irenochka125 Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  4 500 грн 
Оголошення подано 5 місяців тому , в розділ Робота Робота в Інтернеті під номером 1 727 229. Оголошення вже переглянули 846 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Ирина на ярмарку з 19 червня 2017 р.
20 20 Оголошень
(095) 366-81-45  irenochka125 Фастів, Київська область
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.