Приватний детектив

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляй код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Замов більше кодів і отримай знижку!

Номер Текст СМС Ціна СМС Кількість кодів
2101 zz51 15 грн 1 шт - без знижки
2914 zz51 30 грн 2 шт - без знижки
997 zz51 50 грн 4 шт - 17% знижка
Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Детективна агенція" Форсеті" надає висококваліфіковані послуги по договірним цінам.Наші детективи надають такі послуги: -виявлення фактів подружньої зради, -пошук осіб на території України та Європейського союзу, -негласний нагляд за дітьми, -збір інформації на фізичну та юридичну особу, -встановлення особи за номером телефону, -виявлення шлюбних аферистів, -нагляд за найманими працівниками, -зовнішнє спостереження та контрспостереження, -моніторинг приміщення на предмет негласного прослуховування, -перевірка автомобіля на предмет розшуку, -надання юридичної консультації та представництва у суді, -встановлення родинних зв'язків,робота з архівами. Наші детективи надають послуги конфіденційно і в стислі строки.
На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  $250 
Оголошення подано 16 днів тому , в розділ Послуги Юридичні послуги під номером 1 469 923. Оголошення вже переглянули 2 237 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Юрій на ярмарку з 20 травня 2016 р.
3 3 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.