Книга О. Куцела Гармонія як камертон здоров’я та інструмент для змін на краще, корекції долі та карми

×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляй код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Замов більше кодів і отримай знижку!

Номер Текст СМС Ціна СМС Кількість кодів
2101 zz51 15 грн 1 шт - без знижки
2914 zz51 30 грн 2 шт - без знижки
997 zz51 50 грн 4 шт - 17% знижка
Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або витерти. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення Пропоную

Пропоную Пропоную дуже цікавий механізм трансформації себе і не тільки… Це книга О. Куцела «Гармонія». написана вона українською мовою, тому що вже давно відомо, що любий текст найліпше відповідає вібраціям тієї місцевості, мовою якої він написаний. В книзі Гармонія даються ретельно підібрані утвердження (афірмації). Повторюючи ці утвердження ти гармонізуєш не тільки себе, а і своє сприйняття навколишнього світу. Користуйся книгою Гармонія та розпрощайся з неприємностями та хворобами. Детальніше про книгу Гармонія на сайті БиоАниОзон
На сайт продавця → Читати далі

Додати у вибране
Ціна:  83 грн 
Оголошення подано Минулої суботи о 19:00 , в розділ Інше Підручники, Книги під номером 1 200 668. Оголошення вже переглянули 3 217 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Семен на ярмарку з 10 березня 2015 р.
134 148 Оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.