Септик для канализации на 1500 - 3000 литров

Сантехніка та аксесуаримісяць томуКиївська область17 684 рази.
×

Оголошення в ТОП

Послуга посилає оголошення на перше місце в списку. Оголошення отримує більше видимості а шанси на продаж виростають в рази!

Замовляй код по СМС

Надішліть SMS з текстом zz51 на номер 2101 (15 грн з ПДВ)
Код, котрий вам прийде у відповідь, задайте тут.
Один код піднімає оголошення на початок списку на 7 днів.
Скористатись кодом можна у будь-який момент (срок дії необмежений).

Замов більше кодів і отримай знижку!

Номер Текст СМС Ціна СМС Кількість кодів
2101 zz51 15 грн 1 шт - без знижки
2914 zz51 30 грн 2 шт - без знижки
997 zz51 50 грн 4 шт - 17% знижка
Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7.5% від вартості послуги без ПДВ. Послуга доступна всім абонентам національних GSM операторів України. Щоб отримати послугу необхідно послати 1 СМС. Послугу технічно забезпечує компанія СМС Біллинг Україна. Юр. адреса: 65123, Україна, м. Одеса, вул. Висоцького, 36; Технічна підтримка абонентів з 10:00 до 18:00 в будні дні Тел.: +380487711236; Послуги надаються тільки для повнолітніх.
×

Поскаржитися на оголошення

Якщо це твоє оголошення, ти можеш його сам  відредагувати або видалити. Якщо йдеться про чуже оголошення, детально опиши ситуацію.

Тип оголошення:
Пропоную

Пропоную СЕПТИК - емкость из высокопрочного полиэтилена, с толщиной стенки – 8 мм, (что позволяет закапывать ее в землю на глубину до 2 м) без каких-либо дополнительных мероприятий по обеспечению прочности изделия. СЕПТИК является первой и основной ступенью очистки в системе автономной канализации. В СЕПТИК поступают все сточные воды из дома, где они проходят предварительную анаэробную очистку. Система автономной канализации располагается под землей и представляет собой систему, не загрязняющую окружающую среду. Система автономной канализации не распространяет запах, и протекающие стоки не являются угрозой растениям, поверхностным и подземным водам. В септике происходит предварительная очистка, где стоки очищаются на 65-70%. Очистка происходит за счет анаэробных бактерий, и процесса брожения Септик комплектуется корзиной для фильтрующего материала и люком. Читати далі

Додати у вибране Сайт продавця
Оголошення подано місяць тому, в розділ Будівництво Сантехніка та аксесуари під номером 418 716. Оголошення вже переглянули 17 684 рази.

Відповісти на оголошення ×

Зареєстрованим користувачам, контактувати продавця простіше і безпечніше. Зареєструватися зараз!

Продавець

Виталий Коваленко на ярмарку з 11 грудня 2011 р.
має 129 оголошень
Не хочеш давати чужим людям свій e-mail чи телефон? Скористайся функцією "Відповісти на оголошення". Це найбільш безпечний спосіб дізнатися щось про продавця.
Май на увазі: якщо хочуть передоплату, особливо за якусь послугу чи роботу, напевно хочуть обдурити.

Подібні оголошення

Отопление водопровод канализация Сантехніка та аксесуариВчора о 22:37Київська область 50 грн Додати у вибране
Продам резервуар для транспортировки Сантехніка та аксесуаримісяць томуКиївська область 22 000 грн Додати у вибране
Резервуар для транспортировки от производителя Сантехніка та аксесуаримісяць томуКиївська область 20 000 грн Додати у вибране